Praktické

Hra trvá zhruba 12 hodin a předchází jí několik hodin workshopů jak v pátek večer, tak sobotu ráno. Není možný pozdější příjezd než v pátek večer. 

Podzimní běhy 2024 se budou odehrávat na skautské základně Mentaurov nedaleko Litoměřic. Na místě jsou postele a matrace, je nutné si vzít vlastní spacák.

Spojení veřejnou dopravou je cca 4km od základny. Poblíž základny je možné parkovat, ale počet míst je omezen. Silně doporučujeme se domluvit s ostatními, aby bylo aut co nejméně a co nejméně rušila.

Během hry ujde skupina max. 10 km lesním terénem, povětšinou po stezkách a cestách i mimo ně, velmi doporučujeme kotníkovou obuv. Skupinka se na cestě orientuje sama podle připravené mapy a instrukcí, proto je nutné mít ve skupince minimálně jeden mobil a hodinky.

Jídlo zajišťují organizátoři ve variantě masové a vegetariánské. Individuální stravovací potřeby nejsme bohužel schopni zajistit, ale před hrou rozešleme jídelníček, aby se lidi s dietními omezeními mohli přizpůsobit a sami se budeme snažit vycházet vstříc v rámci možností. 

Cena za hru je neměnná i přes jiný počet strávených nocí nebo společných jídel.

aaa