Praktické

Hra trvá zhruba 12 hodin a předchází jí několik hodin workshopů jak v pátek večer, tak sobotu ráno. Není možný pozdější příjezd než v pátek večer. 

Jarní běhy 2023 se budou odehrávat na skautské základně Chlébské na Vysočině. Na místě jsou postele a matrace, je nutné si vzít vlastní spacák.

Spojení veřejnou dopravou je v obou případech 4km od základny. Poblíž základen je možné parkovat, ale silně doporučujeme se domluvit s ostatními, aby bylo aut co nejméně a nejméně rušila.

 

Během hry ujde skupina zhruba 10 kilometrů lesním terénem, povětšinou po stezkách a cestách i mimo ně, velmi doporučujeme kotníkovou obuv. Skupinka se na cestě orientuje sama podle připravené mapy a instrukcí, proto je nutné mít ve skupince minimálně jeden mobil a hodinky.

Jídlo zajišťují organizátoři ve variantě masové a vegetariánské. Individuální stravovací potřeby nejsme bohužel schopni zajistit, ale před hrou rozešleme jídelníček, aby se lidi s dietními omezeními mohli přizpůsobit a sami se budeme snažit vycházet vstříc v rámci možností. 

Cena za hru je neměnná i přes jiný počet strávených nocí nebo společných jídel.

aaa