cara_tumnail

ÚVOD

4. uvedení Čáry (27.-29.3.2020) ZRUŠENO z důvodu epidemie koronaviru

Přihlášeným hráčům budeme vracet účastnické poplatky. Náhradní termín vyhlásíme později, bude potřeba se na něj znovu přihlásit, hráčům 4. běhu bude umožněno přednostní přihlášení.

Čára je rolová vzdělávací hra pro skupinu deseti hráčů. Odehrává se v českém příhraničním pásmu na podzim roku 1950 a její hrdinové se snaží přejít československou hranici a dostat se na “západ”. Motivace každého z nich je jiná. Míra rizika, kterou na sebe a své blízké berou, je však, zdá se, stejně vysoká. Nekonečné hodiny plné vyhrocených emocí, stínů minulosti a tísnivých rozhodnutí ústí do jediného nezvratného bodu…

Hra je vhodná pro hráčky a hráče všech věkových kategorií. Před hrou proběhne několikahodinová intenzivní příprava, při které se do hry snadno vpravíte. Stejně tak vám poskytneme místo na spaní, kostým, náročnější vybavení ke hře a jídlo.

Na hře z bezpečnostních důvodů neumožňujeme účast těhotným hráčkám.

Betatest a první běhy hry proběhly v listopadu 2018.

Na rok 2020 je naplánován jeden termín – 27.-29. března 2020 (ZRUŠENO). Tento termín je nyní naplněn, vyplněním přihlašovacího formuláře se můžeš přihlásit mezi náhradníky. Na tomto běhu je povolený crossgender, tedy možnost hrát libovolné postavy nehledě na pohlaví hráče. Je potřeba přijet v pátek večer, není tedy třeba brát si dovolenou.

Během jednoho termínu bude paralelně probíhat několik běhů naráz. Cena 1 750,- Kč zahrnuje ubytování, jídlo, kostým, všechny potřebné rekvizity a také úklidovou kauci 250,- Kč. Tu vám vrátíme, pokud nám pomůžete s nedělním úklidem po hře.

aaa